Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Program socjalny

Program socjalny

Przyjęcie powitalne

Niedziela, 3 lipca 2022 r.

19:00 - 21:00

Dziedziniec Collegium Maius

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy na Przyjęcie powitalne z poczęstunkiem i napojami w niedzielny wieczór, 3 lipca. Przyjęcie rozpocznie się o godz. 19:00 w budynku Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Jagiellońskiej 15.

Przed udaniem się na Przyjęcie prosimy o odwiedzenie Stanowiska rejestracji, które będzie otwarte w niedzielę 3 lipca od 19:00 do 21:00. Rejestracja będzie również możliwa w poniedziałek, 4 lipca 2022 r. w budynku WFAIS. Rejestracja rozpocznie się o godz. 9:30.

Wycieczka konferencyjna

Czwartek, 7 lipca 2022 r.

Wycieczki zaplanowano na czwartkowe popołudnie. Planujemy udostępnienie dwóch wycieczek do wyboru. Wyboru wycieczki należy dokonać podczas rejestracji on-line.

Kraków - Stare miasto

15:30 - spotkanie pod Collegium Maius UJ, ul. Jagiellońska 15 (tam gdzie było w niedzielę powitalne spotkanie).

Od ponad tysiąca lat Kraków jest centrum nauki, kultury i sztuki w Polsce, a ta wycieczka odkrywa historyczne serce miasta. Przejście przez Stare Miasto , Wawel. Więcej informacji można znaleźć w tutaj.

Godz. 18:30 wyjazd autobusów z parkingu na ul. Powiśle (przed hotelem Sheraton). Jeden autobus pojedzie bezpośrednio do Tomaszowic. A drugi jedzie przez ul Łojasiewicza 11 (godz 18.45) i zabiera pozostałych uczestników bankietu do Tomaszowic.

NOTE: Wycieczka piesza. Zalecane jest wygodne obuwie. Przewodnik będzie dostępny przez cały czas.

Więcej informacji podamy w terminie późniejszym

Ojcowski Park Narodowy

15:00 - Wyjazd z ul. Łojasiewicza 11

Spacer po Ojcowskim Parku Narodowym. To kraina pełna jaskiń, zamków i niezwykłych wapiennych klifów, wąwozów i formacji skalnych. Do najciekawszych miejsc z pewnością będą musiały się zaliczyć: Renesansowy Zamek w Pieskowej Skale, największa w parku Jaskinia Łokietka Króla, Jaskinia Ciemna z prehistorycznymi mieszkańcami, ruiny średniowiecznego zamku Króla Kazimierza w Ojcowie, niezwykła skała zwana „Maczugą Herkulesa” i Brama Krakowska. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Uwaga: Transport autobusowy połączony z spacerami. Przejazd do Pieskowej Skały, wyjście na zamek. Przejazd do Ojcowa. Spacer Doliną Prądnika, przez Bramę Krakowską do Czajowic. Przejazd do Tomaszowic na bankiet konferencyjny. Uczestnicy nie wrócą do swoich hoteli przed Bankietem Konferencyjnym.

NOTE: Wycieczka piesza. Zalecane jest wygodne obuwie.

Bankiet Konferencyjny

Czwartek, 7 lipca 2022 r.

20:00

Bankiet odbędzie się w Dworze w Tomaszowicach (https://www.dwor.pl). Uczestnicy zostaną przewiezieni do Tomaszowic autokarami bezpośrednio po wycieczkach (stąd na bankiecie nie obowiązują stroje wieczorowe). Dla osób, które nie będą brać udziału w wycieczkach, zapewniony będzie transport z Krakowa (bliższe informacje zostaną podane podczas konferencji).

Ok. godziny 23 przyjazd do Krakowa.