Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Wystawa

Informacja dla wystawców

W dniach 3-8 lipca 2022 r. w Krakowie, na III Kampusie UJ odbędzie się X Krajowa Konferencja Nanotechnologii „KK-Nano 2022”. Równolegle do obrad KK-Nano 2022 odbędzie się kolejna edycja Szkoły Technik Próżniowych we współpracy z firmą MeasLine. W konferencji wezmą naukowcy, doktoranci i inżynierowie przemysłowi z całej Polski którzy są lub chcieliby zaangażować się w badania podstawowe i stosowane, edukację, rozwój technologii i komercyjne zastosowania nanotechnologii.

Częścią konferencji będzie Wystawa aparatury badawczej, aparatury próżniowej, nanomateriałów, odpowiednich technologii i produktów komercyjnych. Udział w wystawie zaoferuje producentom i sprzedawcom aparatury, materiałów i usług badawczych związanych z tematyką Konferencji niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojego sprzętu i usług potencjalnym klientom. Pozwoli również na poznanie aktualnych lub przyszłych klientów z całej Polski, w jednym miejscu, czasie i przestrzeni.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, dokonania rejestracji oraz uzyskania formularzy zgłoszenia, proszę kontaktować się z p. Piotrem Piątkowskim, email: piotr.piatkowski@uj.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.