Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Wydarzenia towarzyszące

Wydarzenia towarzyszące

VIII Kongres Towarzystwa Próżniowego

W dniach 6-7 lipca 2022 r., równolegle do obrad X Krajowej Konferencji Nanotechnologii Polskie Towarzystwo Próżniowe (PTP) organizuje w tej samej lokalizacji VIII Kongres Towarzystwa Próżniowego. Będzie to nawiązanie do początków kongresowej historii, gdy w roku 2008 PTP zorganizowało w Krakowie I Kongres, równolegle do II Krajowej Konferencji Nanotechnologii. Więcej informacji o organizacji i programie naukowym Kongresu VIII PTP można znaleźć na stronie www Towarzystwa pod adresem: https://pvs.org.pl/kongres-ptp

VI Szkoła Techniki Próżniowej (VI STP)

Z przyjemnością informujemy, że równolegle z X Krajową Konferencją Nanotechnologii w dniach 4-5.07.2022 r. zorganizowana będzie VI Szkoła Techniki Próżniowej (VI STP). Szkolenie przeznaczone jest dla polskich techników, inżynierów produkcji, młodszych pracowników naukowych oraz studentów odpowiedzialnych za bezpieczną obsługę, instalację i użytkowanie sprzętu próżniowego w przemyśle oraz w laboratoriach edukacyjnych i badawczych.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w jednej lub obu imprezach.