Do pełnej funkcjonalności strony potrzebujesz włączonej obsługi skryptów. Tu znajdziesz instrukcje, które pozwolą Ci włączyć skrypty w Twojej przeglądarce.
KK-Nano 2022 - Wytyczne prezentacji

Wytyczne dla osób prezentujących

Prezentacje ustne

Wykłady plenarne i zaproszone trwają 40 minut, przy czym 35 minut jest przeznaczone na wykład, a 5 minut na pytania.

Prezentacje ustne trwają 20 minut, przy czym 15 minut jest przeznaczone na prezentację, a 5 minut na pytania.

Prezentacje posterowe

Osoby prezentujące plakat są proszone o obecność przy plakacie (lub w pobliżu) w godzinach sesji plakatowej. Tablice do powieszenia plakatów będą dostępne w poniedziałek od godziny 12:00. Plakaty powinny pozostać na tablicach do końca konferencji. Informujemy, że nie możemy brać odpowiedzialności za plakaty pozostawione na tablicach po tym terminie. Tablice plakatowe mają wysokość 1,3 m i szerokość 0,95 m. Zalecany rozmiar plakatów to A0. Plakaty zostaną przymocowane do tablic za pomocą dwustronnej taśmy, która zostanie dostarczona.

Terminy sesji plakatowych

Poniedziałek, 4 lipca 2022 r.: 16:00 - 18:00 oraz Wtorek, 5 lipca 2022 r.: 18:10 - 20:00

Podłączanie komputerów

Wykłady odbywać się będą w dwóch salach, codziennie od poniedziałku do piątku w sali A-1-06 oraz we wtorek, w ramach sesji równoległej (Sesja 2 w programie ramowym na stronie X KKN) w sali A-1-13.

Obie sale wykładowe wyposażone są w: rzutnik o rozdzielczości 1280x800 podłączony do komputera stacjonarnego, na który można przegrać swoją prezentację w formie pliku pdf lub prezentacji PowerPoint.

Jeśli jest taka konieczność, można też się podłączyć z własnym laptopem, z wyjściem VGA jak i HDMI. Osoby, które będą korzystać z własnych laptopów, bardzo prosimy, aby odpowiednio wcześniej sprawdziły połączenie (najlepiej ustawić na swoim laptopie rozdzielczość 1280x800).